Karbantartó.hu Autóipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Villamos/PLC karbantartó

    Karbantartó.hu Autóipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    9023 Győr, Mészáros Lőrinc utca 13.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér Nettó 50e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Villamossági meghibásodások gyors, szakszerű javítása és dokumentálása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése és dokumentálása
  • Aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában
  • Termelő berendezések, gépsorok és berendezések felügyelete, karbantartása
  • Együttműködés a gyártási területen dolgozó munkatársakkal
  • Villamos szekrények bekötése, építése
  • PLC-s hibakeresések, program módosítások

Elvárások

  • Szakközépiskolai végzettség (villanyszerelő, elektronikai műszerész, vagy mechatronikus)
  • 3-5 év munkatapasztalat preferált
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyt jelent

  • Műszaki dokumentációk olvasási ismerete
  • Kapcsolási rajz ismerete, EPLAN ismerete
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • PLC programozásban való jártasság
  • Office és SAP alapfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy jól működő vállalatnál
  • 8 órás munkaidő, 1 műszak
  • Versenyképes fizetés + lehetséges túlóra + cafeteria
  • Minden túlóra duplán fizetett
  • Képzési lehetőségek biztosítása a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarend
  • Fiatalos csapat
  • Ingyen kávé

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Karbantartó.hu Kft. egy magyar tulajdonú kis-közepes vállalkozás Győrben, amely a termelő vállalatoknak és ipari partnereknek nyújt karbantartási szolgáltatásokat már 2010 óta. Csapatunkat mechanikus és villamos kollégák alkotják, ahol az egészen fiatal segédtől a tapasztalt szakemberig mindenkit megtalálsz.

Mit is csinálunk?
Ipari gépeket tartunk karban, régit és újat, használtat és még érintetlent. Ezeket a gépeket mi költöztetjük, kötjük be és mérjük fel. Ha velünk dolgozol, betekintést fogsz nyerni a különböző iparágak folyamataiba: a nagy multik, a japán cégek és a magyar beszállítók mind más technológiával fognak megismertetni, legyen az egy présgép, egy robotcella vagy egy villamos szekrény.

Miért vagyunk jobbak, mint mások?
  • Egy műszakban dolgozunk. Nálunk nem kell éjszakáznod, sem minden szombaton a gépeken MacGyverkedned
  • Mi emberként tekintünk rád, és tudjuk, hogy néha neked kell megvárnod a gázszerelőt vagy orvoshoz vinni a nagymamát
  • Mi megfizetjük a túlórát, dupla óradíjjal. Igen, jól olvastad. Nemcsak vágjuk a bociszemeket.
  • Ha szeretnél tovább tanulni és okosodni, figyelembe vesszük azt a munkarended kialakításánál
  • Minden negyedévben tartunk céges rendezvényeket. Szerveztünk már buborékfocit, játékkaszinót, lézerharcot és szalonnasütést. Te mit szeretnél?
Ha szereted a kihívásokat és a változatos munkát, nálunk a helyed!
Próbáld ki magad nálunk te is, várunk téged a csapatba!
Kérdésed van?
Látogasd meg Facebook oldalunkat vagy a weboldalunkat!